لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان

لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان
ثبت باشگاه ورزشی خرید اینترنتی عطر
4.5/5 - (4 امتیاز)

اسپرت رزرو به معرفی آدرس استخرهای آب گرم اصفهان می‌پردازد که در اینجا لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان همراه با شماره تماس و تخفیف درج شده است.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از استخرهای آب گرم اصفهان را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس استخرهای آب گرم اصفهان

#  نام استخر شماره تماس آدرس آب گرم فعالیت و زمان
 1 آب گرم ورتون 63 کیلومتری جاده اصفهان به نایین – مجموعه دهکده گل سرخ و آب گرم ورتون
 2 آب گرم محلات محلات ، نرسیده به دلیجان ، روستای دودهک ، خیابان فرعی به سمت مجتمع آبگرم – مهمانسرای آبگرم محلات
 3 آبگرم معدنی آب دنبه محلات، آبگرم، مجتمع گردشگری سردار (آب دنبه)

نظر دکتر ملک زاده درباره چشمه های آب گرم  امروز معالجات بسیاری از امراض رماتیسم ها امراض جلدی و… به وسیله استحمام در آبهای معدنی به عمل می‌آید و هر قدر بر مراتب علم و دانش افزوده می‌شود، استعمال آبهای معدنی در معالجات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نتیجه مطلوب که شفای مرض بیمار است منتهی می‌شود.

شما علاقه‌مندان به شنا و ورزش های آبی می‌توانید همچنین از پارک های آبی اصفهان دیدن فرمایید.

چشمه آب گرم یا چشمه گرمابی مکانی است که به صورت مداوم آب گرم یا داغ از زمین خارج می‌شود. به خاطر درصد بالای مواد حل شده معدنی آب بعضی از این چشمه‌ها عده‌ای از آن‌ها استفاده درمانی می‌کنند. دلیل گرم بودن آب اکثر چشمه‌های آب گرم، برخورد آب با مواد و املاح زمینی است و در نتیجه ترکیب و واکنش این مواد آب، گرم می‌شود، بر خلاف آنچه که در بین مردم شایع است که گرمای آب به دلیل مواد مذاب داخل زمین است، این نوع از آب گرم فقط در کنار آتشفشان‌ها یافت می‌شود.

از آنجا که حلالیت آب گرم بالاتر است، املاح موجود در آب چشمه‌های آب گرم بسیار بالاست. این املاح، بسته به ساختار زمین‌شناسی منطقه، می‌توانند شامل یونهای مختلف مانند کلسیم، لیتیوم و، حتی رادیوم، متفاوت باشند. به دلیل اعتقاد عامیانه به خواص طبی بعضی از این املاح، چشمه‌های آب گرم اغلب به مقاصد گردشگری با هدف درمانی تبدیل می‌شوند.

ارسال نظر