لیست آدرس اتاق های فرار کرج

آدرس اتاق های فرار کرج
563 بازدید
(1) 4٫00
Loading...

ما در اسپرت رزرو لیستی از آدرس اتاق های فرار کرج برای علاقه مندان به این بازی هیجان انگیز تهیه کرده‌ایم. تا با در دست داشتن این لیست دسترسی به این مراکز برای شما راحتر باشد. لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از اتاق های فرار کرج را در قسمت نظرات با دیگران به […]

ما در اسپرت رزرو لیستی از آدرس اتاق های فرار کرج برای علاقه مندان به این بازی هیجان انگیز تهیه کرده‌ایم. تا با در دست داشتن این لیست دسترسی به این مراکز برای شما راحتر باشد.

لطفا نظر و تجربه‌تان، در مورد هر یک از اتاق های فرار کرج را در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

لیست آدرس اتاق های فرار کرج

#  نام باشگاه شماره تماس آدرس توضیحات
1 اتاق فرار دررو 09109445781 کرج ، 45 متری گلشهر بلوار پونه شرقی ، گلستان سوم جنوبی ، کوچه شایگان ، ساختمان میلاد 2 مدیریت: آقای جوانمرد
2 اتاق فرار گوهردشت کرج گوهردشت، بلوار انقلاب ، بین خیابان 10 و 11 ، جنب سوپر مارکت پارسیان

+ باشگاه‌تان را در جدول ثبت کنید

امیدواریم لیست جمع ‌آوری شده از اتاق های فرار کرج برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

این ورزش به یکی از تفریحات هیجانی و فکری اشاره دارد که به تازگی جای خود را در میان جوانان باز کرده است؛ تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری در می آمیزد و فضایی متفاوت را پیش رویتان می گذارد. شما با انتخاب این تفریح هم طعم هیجان را می چشید، هم در یک بازی، کار تیمی را تجربه می‌کنید و هم ذهن خود را به چالش می‌کشید، البته خنده و شادی هم در این خوشگذرانی جای خودش را دارد.

شما می‌توانید لیست آدرس پارک های آبی کرج را در مجله اسپرت رزرو مشاهده کنید.

اتاق فرار در واقع برخلاف همه بازی‌های کامپیوتری که با الهام از دنیای واقعی طراحی شده‌اند از بازی‌های کامپیوتری الهام گرفته شده است. اگر طرفدار بازی‌های فکری و هیجانی هستید اتاق فرار یک فرصت بی‌نظیر برای تخلیه هیجان و همچنین محک زدن هوش و ذکاوت شما در مواقع بحرانی است.

دوستان عزیز! اگر باشگاه مورد نظر خود را در این لیست پیدا کردید و از طریق این لیست به باشگاه راهنمایی شدید، لطفا جهت کمک به بهبود فعالیت سایت و بروزرسانی لیست باشگاه ها و اطلاع رسانی بیشتر و دقیقتر به هموطنان گرامی، از مدیران و مسئولان باشگاه تقاضا کنید جهت تکمیل اطلاعات باشگاه خود با اسپرت رزرو در تماس باشند.
ممنون ازهمکاری شما

ارسال نظر